Нові технології розробки програмного забезпечення від L3Harris

Нові технології розробки програмного забезпечення від L3Harris. Корисно прочитати тим, хто з сумнівних “патріотичних” міркувань стверджує, що треба терміново створювати вітчизняні радіостанції найновішого покоління та їх “мізки” з чіпів та програмного забезпечення. Це шкідлива ілюзія непрофесійних або непоінформованих людей. На наш погляд все дуже просто. Оскільки ми не можемо швидко наздогнати світового лідера, потрібно концентруватись на виробництві того продукту, де ми маємо реальні переваги: ракетобудування, літакобудування, танкобудування тощо. Щоби залишатися на місці, нам потрібно швидко йти. Щоби бути лідерами, нам потрібно бігти. А ми топчемося на місці. На жаль.
Далі – від імені L3Harris.
Щоб залишатися лідером, ми розвиваємо свій підхід до розробки програмного забезпечення. Прикладом цього є прийняття технології DevSecOps (development, security, operations), удосконалена техніка створення програмного забезпечення, яка народилася в комерційній індустрії технологій на початку 2000-х. Це остання ітерація DevOps..

Росс Ніберґалл, віцепрезидент і головний директор з технологій L3Harris: «На відміну від традиційного підходу до розробки програмного забезпечення, DevSecOps – це процес, в якому розробка програмного забезпечення ніколи не закінчується. Продукти постійно оновлюються та вдосконалюються, не створюючи проблем для кінцевого споживача ».
Розробка програмного забезпечення дає 4% щорічних інвестицій у внутрішні дослідження та розробки. Сорок відсотків усіх інженерних робіт пов’язані з програмним забезпеченням, це майже 5000 інженерів L3Harris від загальної кількості 20 000 інженерів.

DevSecOps значно прискорює цикл розробки програмного забезпечення, надаючи клієнтам версії продукту, тоді як на задньому плані відбувається безперервний цикл розробки, тестування, моніторингу та вдосконалення. Він також зосереджується на автоматизації багатьох ручних кроків у процесі розробки програмного забезпечення.

“Наші клієнти потребують різноманітних сучасних рішень із програмами, які можуть тривати місяці чи роки”, – сказав Омар Фаті, віцепрезидент та головний інформаційний директор L3Harris. “Незалежно від тривалості, нам потрібно трансформувати розробку програмного забезпечення та застосовувати сучасні методики, такі як DevSecOps та Agile, щоб задовольнити попит клієнтів та підтримувати наші конкурентні переваги.”
Потреба в автоматизації
DevSecOps можна реалізувати багатьма способами. Щоб досягти максимальної користі, L3Harris розробив автоматизований процес розгортання DevSecOps. Він використовує загальну основу з попередньо вибраними інструментами, які знадобляться протягом усього процесу DevSecOps і можуть застосовуватися до різних середовищ, таких як хмара, локальні та класифіковані. L3Harris також співпрацює з Nutanix, лідером у галузі хмарних обчислень, для автоматизації розгортання DevSecOps та надання стандартних середовищ для інженерів програмного забезпечення L3Harris по всьому світу.
Результат – DevSecOps на вимогу.
“Наше партнерство з Nutanix дозволяє створювати в один клік стандартні середовища DevSecOps від комп’ютерної інфраструктури до інструментів разом із показниками”, – сказав Фаті. “Використовуючи гібридну хмарну технологію Nutanix, ми можемо прискорити прийняття DevSecOps в наших інженерних центрах, що, в свою чергу, дозволяє нам прискорити створення цінності для наших клієнтів”.
У світі технологій великі ідеї часто вимагають великого обсягу складного коду. Прийняття L3Harris DevSecOps та його партнерство з Nutanix роблять цю складність більш керованою.
«Наші програмні інженери підтримують технологію DevSecOps; навіть ті, хто десятиліттями розробляє програмне забезпечення традиційним способом », – сказав Ніберґалл. «Вони визнають швидкість та економію коштів, які забезпечує DevSecOps. Це зміна правил гри для нашої галузі, і це ключовий рушій у наших зусиллях щодо цифрової трансформації техніки.

https://www.harris.com/impact/2020/01/l3harris-nutanix-team-up-to-take-devsecops-to-the-next-level

© 2024 Radio Satcom Group. All Rights Reserved.